Bu sayfada yer alan gizlilik kuralları yaptığınız alışverişlerde ve vermiş olduğunuz kişisel bilgilerdeki güvenlik ve gizlilik sınırlarını belirlemek amacı ile konulmuştur.

GİZLİLİK İLKELERİ NELERİ KAPSAR?

Gizlilik ilkeleri tatilcantam.com ve tatilcantam.net adresleri ile başlayan tüm web sitelerinde, ofislerinde ve çağrı merkezlerinde geçerlidir. Müşteriye ait kişisel bilgiler yasal rızalar ve durumlar söz konusu olmadığı sürece 1.derece yakınlar dahil kesinlikle üçüncü kişiler ile paylaşılmamaktadır. Kredi kartı ile satın almak istediğiniz ürünün ödemesi Yapı Kredi Bankası, Garanti Bankası, Akbank ve İşbankası tarafından sağlanan sanal poslar ile sağlanacaktır. Kişisel bilgileriniz tarafımızca saklanmakta fakat kredi kartı bilgileriniz güvenlik nedeniyle sistemlerimizde tutulmamaktadır. Yapacağınız alışverişlerde banka kartı veya kredi kartı bilgileriniz müşteri ve banka arasında olup tatilcantam.com - tatilcantam.net siteleri database sinde veya firma çalışanları tarafından kesinlikle isteğiniz dışında bilinememektedir. Bu nedenle daha sonra yapacağınız alışverişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi yeniden belirtmeniz gerekmektedir.

tatılcantam.COM HANGİ KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ saklar?

tatilcantam.com ve tatilcantam.net web sitelerinden, ofislerinden veya çağrı merkezlerinden yapacağınız alışveriş sırasında Kişisel ve Teslimat bilgileriniz (Adınız, soyadınız, doğum tarihiniz ve fatura adresiniz) tarafımızca saklanmakta ve üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır. Kredi kartı bilgileriniz sadece satış işlemi için kullanılmakta ve kesinlikle tarafımızca saklanmamaktadır.

En başa git