hakkımızda

Kuruluş yılımız olan 1995’ ten beri Mina Turizm San. Tic. Ltd. Şti. adı ile Türk turizmine kaliteli, güvenli ve saygın bir hizmet sunmaktayız. Yurt dışında İngiltere başta olmak Rusya, Polonya, Slovakya, Romanya, Baltık ülkeleri, Almanya ve birçok Avrupa ülkesinden müşteri portföyüne sahip olduk ve müşterilerimizi hazırlamış olduğumuz tatil paketleri, günlük turlar, kültür turları ve birçok turistik hizmetlerle en iyi şekilde ağırlamaktayız.

Mina Travel olarak biz; geliştirdiğimiz kaliteli hizmet anlayışımızı, yaratmış olduğumuz teknoloji ile birleştirerek ve yurtdışındaki mevcut müşteri portföyümüzü ve bıraktığımız memnuniyeti referans alarak, yurt içinde sizlere hizmet edebilmek için 2010 yılında tatilcantam.com web sitemizi faaliyete soktuk.

Teknolojik alt yapımıza kendi bünyemizde kurmuş olduğumuz Minasis Acente otomasyonumuzu da entegre ederek ve kurumsal satış planlarımız ile harmanlayarak Türkiye İçi turizm pazarında yepyeni ve kaliteli ürünler sağlamayı hedef haline getirdik. Kurmuş olduğumuz tatilcantam.com web sitemizde son derece yalın ve sade olmaya çalıştığımız tasarımımızdaki özveriyi, yansıttığımız fiyatlarda da göstererek müşterilerimize anlaşılır, kolay ve doğru bilgiler ile güvenli ve kolay alışveriş ortamı sağlamayı amaç edindik. Tasarlamış olduğumuz sade, anlaşılır ve sıcak imajımızı web sitemizden, çağrı merkezlerimize kadar uyarlayıp, alışveriş öncesi ve sonrasında sürekli vermiş olduğumuz destek ile devam ettirerek müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaya çalışıyoruz.

Güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen şirketimiz; başarının detaylarını, sadelik, anlaşılırlık ve doğru bilgilendirmelerle olacağını düşünmekte ve bu yüzden deneyimli, profesyonel Müşteri İlişkileri ekibiyle alışveriş öncesi ve sonrasında vermiş olduğu destek ile siz değerli misafirlerimize hizmet sunmaktan mutluluk duymaktadır…

En başa git